Na Oktoberfest dorazil už milión návštěvníků

Více než milión návštěvníků a půl miliónu vypitých mázů piva. Taková je podle organizátorů potěšitelná bilance prvních dvou dnů mnichovského Oktoberfestu. Taky policie zatím hlásí v podstatě nerušený průběh obří lidové slavnosti. Pozornost ale na Terezině louce vzbudily dva kuriózní incidenty.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Oktoberfest | Zdroj: ČTK

V podnapilém stavu do strašidelného zámku nechoďte. Tuhle poučku si asi zapamatuje dvaadvacetiletý Švýcar, kterého v podroušeném stavu k smrti vyděsila postava umrlce zavřená v kleci. Vyděšený mladík byl přesvědčen o reálnosti nenadálého přepadu a začal se bránit dřevěnou tyčí. Tou poškodil elektroniku záludného útočníka a vyřadil atrakci z provozu.

Na návštěvu Oktoberfestu asi hned tak nezapomene ani devětadvacetiletá Chilanka. Tu zasáhla pod okem patnácticentimetrová mrkev, kterou hodil rozpustilý občan Spojených států. Ten si s sebou zeleninu původně přinesl na zakousnutí k pivu. Policie vrhače mrkve zadržela, ale po zaplacení kauce Američana znovu propustila.

Jiří Hošek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme