Nehoda autobusu Greyhound prý není akcí teroristů

Americká autobusová společnost Greyhound zastavila s okamžitou platností provoz svých vozidel po celém území Spojených států. Důvodem je havárie jednoho z jejích autobusů, při které zahynulo deset lidí. Zavinil ji jeden z cestujících, který během jízdy smrtelně zranil řidiče. Americké ministerstvo dopravy uvažuje o zastavení všech autobusových linek v USA, nic však zatím nenasvědčuje tomu, že útok je součástí širšího plánu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Autobus společnosti Greyhound na trase z Nashville do Atlanty havaroval dnes ráno místního času poté, co se jeden z pasažérů podle svědků vrhl na řidiče a podřízl mu hrdlo. Podle informací televizní stanice CNN zahynulo při havárii nejméně 10 osob, útočník je prý stále naživu. Společnost Greyhound zastavila okamžitě veškerou autobusovou dopravu na území celých Spojených států. Podle ministerstva dopravy zatím Na místě neštěstí jsou vyšetřovatelé FBI, poranění cestující jsou rozváženi do okolních nemocni.

Olga Krupauerová, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme