Rusové zadrželi muže podezřelého z trojnásobné vraždy a bombového útoku na policejní stanici

Ruští kriminalisté zatkli muže, který je podezřelý z povraždění rodiny a z bombového útoku na oddělení policie ve městě Liski na jihovýchodě evropské části Ruska. Zadržení zřejmě proběhlo za dramatických okolností. Informovala o tom ruská média s odvoláním na páteční sdělení správy ministerstva vnitra ve Voroněžské oblasti.

Moskva Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ruská policie. Ilustrační foto. | Zdroj: Fotobanka Profimedia

Podle vyšetřovatelů podezřelý ve čtvrtek po hádce v jednom bytě zavraždil tři členy rodiny, se kterou se znal. Následně odjel k budově oddělení ministerstva vnitra pro Lisecký okres Voroněžské oblasti, u níž odpálením nálože zničil vstupní dveře. Poté prchl v automobilu. Exploze zranila jednoho policistu.

‚Vyvrcholení dvouletého vyšetřování vraždy novinářky.‘ Severoirská policie zatkla čtyři muže

Číst článek

Podle tiskové služby voroněžské správy ministerstva vnitra policisté auto podezřelého ještě večer objevili a pokusili se ho zadržet. Muž ale začal střílet a při následné přestřelce utrpěl zranění. Nikdo ze zasahujících policistů ani žádná jiná civilní osoba zraněni nebyli.

Problematická byla prohlídka bytu zadrženého. Policisté museli zavolat pyrotechnika, protože u vstupu byla nastražená nálož. Důvod hádky, která vyústila v povraždění rodiny, zatím není jasný.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme