Slovenský ministr vnitra obhajuje zásah v hudebním klubu

Slovenský ministr vnitra obhajuje policisty, kteří zranili českého hudebníka na koncertu v Nitře. Příslušník speciální jednotky mu vyrazil samopalem flétnu z úst údajně kvůli tomu, že neuposlechl výzvu a pokračoval ve hře. Šéf policie přitom tvrdí, že hudebníky chránili před extrémisty.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

hudební klub Naozzay | Foto: www.kamnapivo.sk

V Nitře dochází v poslední době k častým útokům extrémistů a před 14 dny se stal jejich obětí i český hudebník. Policie začala útok vyšetřovat až po tlaku médií a sobotní zásah v hudebním klubu Naozzay byl podle policie zaměřený právě proti extrémistům.

Jenže policisté žádného extrémistu neobjevili, podle majitele klubu postupovali velmi brutálně a samopalem zranili flétnistu z Prahy a dalšího člověka.

Ministr vnitra za svými lidmi stojí, předpokládá, že zásah natočili a navrhuje záznam zkontrolovat. Mezitím už majitel klubu podal trestní oznámení a případ šetří inspekce ministra vnitra.

Ľubomír Smatana Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme