Hokejoví kustodi odletěli do Soči bez bagáže, ta dorazí s evropskou částí týmu

Nepříjemnou situaci museli řešit při odletu do Soči kustodi českého hokejového týmu. Před příletem hokejistů chtěli v dějišti olympijských her vše nachystat k jejich spokojenosti, ale plány musely přehodnotit.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Masér Petr Ondráček jako švadlenka | Foto: Pavel Petr

„Věci co jsme balili včera, a které jsme si měli vzít s sebou, se nevešly do letadla. Tak nám slíbili, že pojedou šestého s evropskou částí,“ vysvětluje Zdeněk Šmíd.

Na letišti tak zůstali hokejky, bedny s bruskami na brusle, nebo i taška s věcmi, které chtěl po kustodech přivést Jaromír Jágr nebo kapitán Tomáše Plekanec.

Přehrát

00:00 / 00:00

Kustodi české hokejové reprezentace museli odletěl do Soči bez části bagáže, přiletí za nimi 6. února

„S Tomášem Plekancem jsme mluvili prakticky každý den. Jako s kapitánem se řešilo hodně věcí.“ Všechny ale zůstali neočekávaně v Praze. Mimo jiného si sebou maséři do Soči tak nepřivezli ani popisky na místa v šatně pro každého z hráčů.

„Komplikace je to velká, protože jsme to chtěli pořádně připravit. Aby byla kabina nachystaná, až přijedou hráči z Evropy, aby se hned zabydleli. Takhle to budeme muset ještě dodělávat,“ hořekuje Zdeněk Šmíd. To ovšem neznamená, že by kustodi kvůli chybějícím zavazadlům neměli dva dny nic na práci.

„Hodně věcí jsme tam nechávali už v prosinci, když jsme tam byli na turnaji. Sušáky, kafe, čaje a podobné věci, které jsme nepotřebovali, jsme tam nechali. Práce budeme mít i tak dost,“ usmívá se Petr Ondráček.

Bez starosti o zavazadla se pak oba mohli oba porozhlédnout kolem sebe a poznávat jiné než hokejové tváře.

„Třeba jsme poznali reportéry z Radiožurnálu a reportérky z České televize. Poznali jsme Šárku Strachovou, Kubu Jandu, Lukáše Bauera, ale my se podle vidění známe,“ pochvaloval si při odletu do dějiště olympijských her kustod české hokejové reprezentace Zdeněk Šmíd.

Petr Kadeřábek, Vojtěch Bureš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme