Futsalisté Chrudimi vyhráli poosmé za sebou domácí ligový titul

Nejlepší futsalový tým ČR posledních let z Chrudimi je opět českým mistrem. Ve třetím finále doma Východočeši porazili po velkém obratu v druhém poločase Teplice 4:3 a sérii vyhráli v nejkratším možném čase 3:0 na zápasy.

Radost futsalistů Chrudimi z vítězství v české lize

Radost futsalistů Chrudimi z vítězství v české lize | Zdroj: ČTK

Lépe vstoupili do zápasu hosté, když se v šesté minutě gólově prosadil Salák. Zanedlouho ale domácí kapitán Řešetár vyrovnal a do konce prvního poločasu už se stav 1:1 nezměnil.

Po přestávce se podruhé v utkání trefil Salák, kterého napodobil za 4 minuty další hostující hráč Pinto a Teplice vedly v Chrudimi 3:1.

Domácí tým ale mezi 31. a 36. minutou při hře bez brankáře srovnal brankami Rešetára a Douglase a druhý jmenovaný ve 37. minutě rozhodl o výhře Chrudimi 4:3 a dalším titulu pro Východočechy.