Brazilští fotbalisté na domácím MS poprvé ztratili body po remíze 0:0 s Mexikem

Fotbalisté Brazílie remizovali na domácím mistrovství světa s Mexikem 0:0 a oba týmy tak zůstávají ve skupině A bez porážky. Mexičané dokázali poprvé v historii světových šampionátů s Kanárky alespoň remizovat.

Fotbalisté Mexika i Brazílie (v pozadí) děkují divákům Castelao arény ve Fortaleze | Zdroj: Reuters

Trenér domácího výběru Scolari postrádal zraněného Hulka a tak dostal šanci od prvních minut Ramires. Brazilci se snažili tvořit hru, ale jejich přihrávky byly často nepřesné a stávali se snadnou kořistí Mexičanů.

Belgie otočila na mistrovství světa utkání s Alžírskem

Střelu Herrery gólman César vyrazil, ale roh se nekopal a tak měl vzápětí na druhé straně příležitost Neymar, kterého ovšem vychytal Ochoa.

Po změně stran si vytvořili převahu hosté, jenže dostali se jen ke střelám z delší vzdálenosti. Následně se proti Neymarovi dvakrát během pár minut předvedl mexický brankář.

Poslední slovo si vzal Jiménez, ovšem Júlio César se zaskočit nenechal. Brazilská výherní série se tak zastavila na čísle 10.

Mistrovství světa ve fotbale:

Skupina A:

Brazílie - Mexiko 0:0
Rozhodčí: Cakir - Duran, Ongun (všichni Tur.). ŽK: Ramires, Thiago Silva - Aguilar, Vázquez. Diváci: 60.342.

Brazílie: Júlio César - Daniel Alves, David Luiz, Thiago Silva, Marcelo - Paulinho, Luiz Gustavo - Oscar (84. Willian), Neymar, Ramires (46. Bernard) - Fred (68. Jo). Trenér: Scolari
Mexiko: Ochoa - F. Rodríguez, Márquez, Moreno - Aguilar, H. Herrera (76. Fabián), Vázquez, Guardado, Layún - Peralta (74. J. Hernández), Dos Santos (84. Jiménez). Trenér: M. Herrera

Jakub Kanta Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít