Policisté zastřelili v Lysé nad Labem 58letého útočníka

Policisté z Lysé nad Labem zastřelili dnes odpoledne 58letého muže, který vyhrožoval smrtí své družce. Muž se pak zabarikádoval ve svém bytě a nechtěl z něj vyjít ven ani po tom, co ho k tomu vyzývali policejní psychologové a přivolaní kriminalisté ze zásahové jednotky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pohled ze zahrady na schodiště a zámek | Foto: Ivana Filipová

O tom, že muž vyhrožoval své družce, se policisté dozvěděli krátce po půl desáté dopoledne. Na místo pak vyrazila policejní hlídka a později i zásahová jednotka. Kvůli bezpečnosti policisté uzavřeli i hlavní náměstí v Lysé nad Labem, protože se muž zabarikádoval v jednom z domů, který s náměstím sousedí.

Ke střelbě došlo, když policisté vtrhli do domu. Začal s ní zabarikádovaný muž. Policisté palbu jen opětovali a muže zastřelili. Přivolaní lékaři z rychlé záchranné služby mu už pomoci nedokázali.

Muž podle policistů střílel z legálně držené zbraně, kterých měl hned několik. Důvod, proč muž ženě vyhrožoval smrtí, policisté nevědí.

Pavel Pavlas Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme