Slavnostní udílení cen uzavře pardubický Grand festival smíchu

Pardubický Grand festival smíchu se dnes večer slavnostně uzavře. Během jednoho týdne mohli diváci vidět skoro 20 divadelních představení, z toho jich sedm soutěžilo o titul Komedie roku. Další ceny udělí odborná a studentská porota, rozhodovat budou i diváci.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Grand festival smíchu | Foto: Východočeské divadlo Pardubice

Galavečer smíchu bude moderovat Petra Janečková a Aleš Cibulka, zároveň ho bude natáčet Česká televize.

„Pro mě je to vždycky velice vzrušující, kdo vyhraje. Protože já, i když si tipnu, tak se většinou vůbec netrefím. A hlavně si myslím, že diváci mají prostě jiný vkus, jak má mladá porota, jak má odborná porota. Každý se rozhoduje po svém a každý jinak,“ říká dramaturgyně festivalu Jana Uherová.

Verdikt diváků se podle ní nedá odhadnout, a už vůbec ne ovlivnit.

„A k tomu se bude na jevišti zpívat a tančit, přijedou i soubory z divadel, které se tady během toho týdne objevily. Tento den bude takový hodně, hodně napjatý až do poslední chvíle, abychom všechno zvládli s televizí natočit a večer v osm bylo všechno naleštěné, napucované, slavnostní,“ dodává dramaturgyně Grand festivalu smíchu.

Naďa Kubínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme