Vražda starších manželů. Kriminalisté podezřívali jejich zetě, ten spáchal sebevraždu

Pražští policisté vyšetřují dvojnásobnou vraždu. Na Jižním Městě byli v noci na čtvrtek zavražděni sedmašedesátiletí manželé. Do jejich bytu před tím přišel jejich bývalý zeť, který seniory a svou někdejší manželku ohrožoval pistolí. Policejní zásahová jednotka ho ráno našla ve Středočeském kraji, zřejmě spáchal sebevraždu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dominik Duka, prohlídka prostor oddělení kriminalistické techniky | Foto: Filip Jandourek

Policisté zasahovali krátce po půlnoci v Mendelově ulici na Praze 4, kde obyvatele jednoho z bytů v sedmém patře podle oznámení ohrožoval muž pistolí.

Útočníkem byl podle prvotních informací policie třiačtyřicetiletý bývalý zeť. Ženě se podařilo z bytu utéct, seniorům ne.

„Policisté po vstupu do bytu nalezli oba starší manžele bez známek života. Veškeré indicie nasvědčovaly tomu, že se oba stali obětí násilného trestného činu," uvedla mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

Po podezřelém začali téměř okamžitě pátrat desítky policistů a kriminalistů v celé Praze i Středočeském kraji. Protože mohl být hledaný ozbrojený, tak se do akce zapojila i zásahová jednotka. Muže našli krátce po šesté hodině ranní.

„V jedné z obcí Středočeského kraje byl hledaný muž zásahovou jednotkou nalezen. Podle prvotních informací podezřelý spáchal sebevraždu," dodala Zoulová s tím, že okolnosti celého případu kriminalisté nadále vyšetřují.

Anna Kottová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme