Slavia 'smetla' Třinec a je krok od extraligového finále

Hokejistům Slavie už chybí pouze jediné vítězství k postupu do finále play-off České pojišťovny. Ve čtvrtém duelu semifinálové série totiž porazili Třinec 4:0 a v sérii vedou 3:1.

Třinecký gólman Vojtek právě inkasoval od slávisty Poletína úvodní gól čtvrtého semifinále | Zdroj: ČTK

HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Domácí vstoupili do zápasu s obrovskou vervou, nečekali na to, s čím přijde soupeř, a sami neúnavně trápili třineckou obranu. Nebylo se co divit, že v polovině utkání vedli Pražané 2:0. Mohutný nápor Ocelářů v poslední třetině nestačil na slávistickou obětavost a výborného gólmana Kopřivu. Naopak v 56. a 60. minutě Svoboda a Endál pečetili výhru domácího týmu na konečných 4:0.

Branky a nahrávky: 19. Poletín (Jaškin), 30. Vondrka (T. Svoboda), 56. T. Svoboda (Kolařík), 60. Endál (Třetina, Krenželok). Rozhodčí: Minář, Hradil - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 8:8. Využití: 1:0. Diváci: 13.052. Stav série: 3:1.

Aleš Procházka, Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít