Soutěž tanečních párů vyhráli na krasobruslařském ME Francouzi Pechalatová a Bourzat

Francouzský taneční pár Nathalie Pechalatová a Fabian Bourzat obhájil na krasobruslařském mistrovství Evropy v Sheffieldu zlaté medaile z minulého šampionátu. České dvojice skončily na konci druhé desítky - Kubová s Kiseljovém obsadili osmnácté a Myslivečková s Brownem devatenácté místo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Štastní vítězové krasobruslařského ME v soutěži tanečních párů Francouzi Pechalatová a Bourzat | Foto: Reuters

Pechalatová s Bourzatem útočili na obhajobou titulu ze druhé místa po krátkém programu, jejich ztráta na vedoucí Rusy Bobrovovou se Solovjovem byla ale pouze necelé dvě desetiny bodu.

A tu dokázali Francouzi ve volných tancích snadno zlikvidovat. Druhou část soutěže vyhráli nad největšími konkurenty o více než čtyři body a radují se tak ze zlatých medailí.

Oba české páry si po volných tancích celkově pohoršily. Myslivečková s Brownem klesli z patnáctého na devatenácté místo a Kubová s Kiseljovem ze sedmnácté na osmnáctou pozici.

Mistrovství Evropy v krasobruslení v Sheffieldu:

Taneční páry - konečné pořadí: 1. Pechalatová, Bourzat (Fr.) 164,18, 2. Bobrovová, Solovjov 160,23, 3. Ilinychová, Kacalapov (všichni Rus.) 153,12, 4. Cappelliniová, Lanotte (It.) 153,09, 5. Rjazanovová, Tkačenko (Rus.) 152,22, 6. Coomesová, Buckland (Brit.) 145,31, ...18. Kubová, Kiseljov 113,51, 19. Myslivečková, Brown (všichni ČR) 111,46

Michal Jurman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme