VIDEO: Přípravy na promítání filmu v Denveru narušil vítr. Organizátoři museli chytat desítky matrací

Sobotnímu promítání filmu Captain Marvel pod širým nebem v americkém Denveru předcházela Velká migrace matrací. Tak pojmenoval Robb Manes své video, ve kterém zachytil desítky vzduchových matrací letící vzduchem. Za pronájem matrací pro sledování filmu „jako doma v posteli“ si organizátoři účtovali 50 až 70 dolarů (1100 až 1600 korun). Patrně je však nenapadlo matrace zajistit proti silnému větru, napsal v úterý deník The Washington Post.

Denver Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Manes byl se svou snoubenkou u bazénu, když se náhle zvedl vítr a objevily první matrace. „Pak jsme si stoupli a uviděli jsme, jak se na nás valí,“ řekl listu The Washington Post (WP). Podobně silné poryvy větru jsou podle Manese v oblasti běžné.

Kolemjdoucí i organizátoři se s různou úspěšností pokoušeli „stádo“ matrací chytit. To se jim nakonec podařilo, sdělil WP Jason Young z pořadatelské firmy Viral Ventures, a matrace byly připraveny pro večerní promítání.

Videem se hned začali bavit lidé na sociálních sítích. Mannesovy záběry vložili do scény z filmu Jurský park nebo k nim přidali hudbu jako soundtrack.

Něco podobného jako obyvatelé Denveru si před čtyřmi lety prožili obyvatelé strahovských kolejí v Praze. Tam poletovaly bílé polystyrenové desky, které dělníci při zateplování dostatečně neukotvili.

lac Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme