Kajínek stále prchá

Už týden prchá před policií dvojnásobný vrah Jiří Kajínek, který minulou neděli utekl z věznice v Mírově na Šumpersku. Desítky policistů ani při dnešní rozsáhlé pátrací akci v okolí věznice neobjevily nic, co by je přivedlo na Kajínkovu stopu.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pátrácí akce se po celý víkend účastnili pohraniční pátrací oddíly, zásahová jednotka severomoravského kraje, členové Útvaru rychlého nasazení, psovodi a oddíl doprovodu vlaku. Policisté měli k dispozici i policejní vrtulník vybavený termovizí.

Pátrání bude v jižní části Šumperska pokračovat zítra a bude do něj opět nasezeno 60 až 120 policistů. Kvůli útěku nebezpečného vězně, který si odpykával doživotní trest za nájemné vraždy, bylo už postaveno mimo službu osm lidí, mezi nimi náměstek ředitele Mírova Květoslav Vlasák. Řediteli věznice Milanu Kohoutkovi snížili nadřízení plat.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme