Předpověď počasí na pondělí 4. listopadu

Odpolední obloha bude oblačná až zatažená, místy bude pršet nebo mrholit a někde i sněžit. Teploty vystoupí na 4-8 stupňů Celsia.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

oblačno

Slábnoucí okluzní fronta na severovýchodě našeho území bude postupovat k jihozápadu, za ní k nám začne proudit studený vzduch od severovýchodu.

Odpoledne bude oblačno až zataženo, místy déšť nebo mrholení, od vyšších poloh a na severovýchodě i v nížinách sněžení. Nejvyšší teploty 4 až 8, na severovýchodě kolem 2 stupně, v 1000 metrech na horách kolem -1 stupně, na Šumavě kolem 3 stupně Celsia. Mírný severozápadní až severní vítr 5 až 20 km/h.

Tlak bude slabě stoupat.

Rozptylové podmínky budou dobré.

Biometeorologická předpověď: Pro všechny oblasti platí stupeň číslo 1, tedy mírná zátěž. Očekáváme vliv slábnoucího frontálního systému, který může znamenat zvýšení zátěže pro chronicky nemocné a starší občany. Stupeň zátěže však umožňuje běžný denní režim bez omezení, pouze s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Markéta Kaclová, Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme