Adolf Šádek

|Jan Kaliba, Jan Markup, David Nyč |Fotbal

S odchodem Vrby k fotbalové reprezentaci čekají Viktorii Plzeň chvíle pravdy

Odchod Pavla Vrby z Viktorie Plzeň k fotbalové reprezentaci může ukázat mnoho zajímavého. Dozvíme se, jestli to národnímu týmu pod vedením nejlepšího českého trenéra poslední doby půjde opravdu tak dobře, jak si šéf asociace Miroslav Pelta vysnil. A také vyjde najevo, jestli Vrbovo dítě může přežít i bez svého otce, nebo bude plzeňskému fotbalovému zázraku konec.

|Jan Kaliba, Tereza Jelínková |Fotbal

Fotbalista Pilař se chytil do pasti přestupového čtverce

Stačilo několik desítek hodin a plzeňská fotbalová idyla se rozplynula. Viktoriáni se po středeční výhře v Lize mistrů nad Borisovem začali těšit na jarní pokračování v Evropské lize. A malovali si, jak udrží co nejsilnější kádr. Jenže jeden z jeho pilířů záhy oznámil, že podepsal smlouvu s německým Wolfsburgem. Václav Pilař se proto ocitl v nemilosti a neodcestoval týmem do Příbrami, kde český mistr k dovršení pohromy 1:2 prohrál.

|Tereza Jelínková, Petr Král |Fotbal

Pro postup uděláme vše, slibuje plzeňský manažer Šádek

Částka 226 miliónů korun. Taková je penězi vyjádřená hodnota úspěchu, kterého mohou dnes po půl jedenácté večer dosáhnout fotbalisté Viktorie Plzeň. Postup do hlavní soutěže Ligy mistrů je po kodaňské výhře 3:1 z minulého týdne velice blízko. Stačí nezpanikařit a potvrdit postup v odvetě, která se hraje dnes večer v pražském Edenu. Na stadionu nebude chybět ani generální manažer Viktorie Adolf Šádek, kterého Radiožurnál požádal o rozhovor.