Policejní rozbuška zranila mladou ženu

Při veřejné ukázce policejního výcviku zranili ostravští policisté mladou ženu. V hale jedné z místních firem předváděli zásahy proti pachatelům, přičemž jedna z rozbušek trefila divačku. Sanitka ji odvezla do nemocnice na popáleninové centrum. K události došlo už před měsícem, ale policisté o ní informovali až dnes.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie (ilustr. foto) | Foto: F. Tichý

Vysvětlují to tím, že teprve dostali lékařskou zprávu. Zástupce ostravského policejního ředitele Jiří Veselý přiznal, že klíčový důkaz - rozbušku - na místě nezajistili.

"Policisté ukončili ukázku a pak místo, kde ji prováděli, opustili. Mezitím tam přijela sanitka, jejíž posádka se informovala, co se vlastně stalo. Ve vyhrazeném prostoru byly desítky stovky lidí. Když mi v daném okamžiku není znám následek, tak nemohu chtít po policistech, aby rozháněli lidi a hledali jednotlivé části rozbušky, které mohly něco zapříčinit. Je to komplikované," vysvětlil Veselý.

Po výslechu mladé ženy policisté případ předali Inspekci ministra vnitra pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti

Andrea Brtníková, Vilém Janouš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme