Cenu Thálie získala i Gabriela Míčová za inscenaci v neexistujícím divadle

Udílení letošních cen Thálie přineslo úspěch hlavně Národnímu divadlu moravskoslezskému Ostrava, odneslo si celkem tři ocenění. Na své si přišel ale i Spejbl s Hurvínkem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Cenu Thálie si odnesla i Gabriela Míčová | Foto: zdroj: Divadlo Komedie

Asi nikdo z přítomných nečekal, že si ocenění na jevišti Národního divadla převezme dvojice Spejbla s Hurvínkem. Loutky, které byly zároveň i nejstaršími držiteli cen večera, se radovaly z ceny Thálie za celoživotní mistrovství.

Mezi oceněnými byla i Gabriela Míčová. Je zajímavé, že získala Thálii za roli v inscenaci, která se už nehraje, v divadle, které už neexistuje. Pražské komorní divadlo loni kvůli grantové politice hlavního města ukončilo svou činnost.

Přehrát

00:00 / 00:00

První dojmy z předávání Cen Thálie přináší Michaela Vetešková

„Vnímám to, jako že to je takové dovršení mé desetileté práce v Pražském komorním divadle, které působilo deset let v Divadle Komedie,“ neskrývá nadšení Míčová.

Nejpřekvapenější a nejdojatější byla ale herečka Městského divadla Brno Hana Holišová, která porotu zaujala výkonem v muzikálu Papežka.

„Já asi nemůžu říct, že by to pro mě byla meta, ale opravdu si toho moc vážím,“ vyjádřila své pocity herečka.

Michaela Vetešková, Iva Menšíková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme