Lehečka ve Vídni na Chačanova nestačil, pro českého tenistu turnaj skončil ve druhém kole

Tenista Jiří Lehečka na turnaji ve Vídni druhou výhru nepřidal. V duelu o postup do čtvrtfinále podlehl český reprezentant Karenu Chačanovovi z Ruska hladce 3:6, 1:6. Osmému nasazenému soupeři vzdoroval na kurtu jen 67 minut.

Vídeň Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jiří Lehečka

Jiří Lehečka | Zdroj: Profimedia

Jednadvacetiletý Lehečka na okruhu ATP vyhrál více než jeden zápas na turnaji naposledy koncem srpna ve Winston-Salemu, kde došel až do finále.

Na US Open, na Masters v Šanghaji i minulý týden ve Stockholmu se ale loučil hned po prvním duelu. Alespoň jedno vítězství vybojoval jen na přelomu září a října v Astaně, kde startoval po úspěšném vystoupení v Davis Cupu.

Proti Chačanovovi od počátku ztrácel. V úvodním setu přišel hned o první servis a manko už nedohnal, ve druhém uhájil své podání jen jednou. Na returnu za celý zápas nedostal jedinou šanci na brejk, ve druhém setu získal při podání soupeře jediný fiftýn.