Město Krupka chce opravit školu a postavit nová dětská hřiště

Krupka na Teplicku bude letos hospodařit se 167 miliony korun. Rozpočet dnes schválili zastupitelé. Pokud město získá dotaci z ministerstva životního prostředí, počítá podle starosty Zdeňka Matouše z ČSSD například s opravami školy Karla Čapka na maršovském sídlišti.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dětské hřiště (ilustr. foto) | Foto: Prokop Havel

„Škola by se měla dočkat kompletní rekonstrukce jak pláště, tak otvorů a střechy. Vyřešili bychom tak letitý problém, protože škola je z roku 85. Je postavená panelovou technologií a je potřeba do ní investovat,“ vysvětlil Matouš.

Opoziční zastupitelé z hnutí ‚Zdravá Krupka‘ neuspěli s námitkami, že nemají podrobný návrh rozpočtu, ale jen rozpis příjmů a výdajů jednotlivých odborů. Podrobnější rozpis podle starosty Matouše projedná rada města.

Krupka chce letos také postavit nová dětská hřiště a některá rozšířit o nové atrakce. Podle starosty Zdeňka Matouše na to počítá s částkou zhruba 600 tisíc korun.

Gabriela Hauptvogelová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme