Vstupenky na kvalifikaci MS s Dánskem nabízené přes internet už nejsou, zbývají na pokladnách

1500 vstupenek na březnový zápas kvalifikace mistrovství světa české fotbalové reprezentace s Dánskem nabízených přes internet bylo během necelých 12 hodin vyprodáno. K dispozici zůstává 5700 vstupenek už jen přímo na pokladnách Androva stadionu v Olomouci.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Andrův stadion | Foto: www.sigmafotbal.cz

Prodej lístků začal o půlnoci a už před polednem byla kvóta určená pro internetový prodej prázdná. Duel s Dánskem je úplně prvním, na který FAČR nabízela vstupenky přes vlastní internetový portál, i proto šel do oběhu jen zlomek lístků, aby se předešlo možným komplikacím.

Lístky se prodávají za 250, 500 a 800 korun. Necelou tisícovku vstupenek si rezervovali Dánové, zbytek kapacity připadne pro potřeby FAČR a národního týmu. Utkání se na Andrově stadionu uskuteční v pátek 22. března.

Na další domácí kvalifikační zápas s Itálií, který se uskuteční v červnu, je FAČR připravena pustit do oběhu přes internet všechny vstupenky vzhledem k tomu, že dnes proběhl prodej bez potíží.

Jakub Kanta Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme