Fotbalisté pražské Dukly vypadli z Poháru České Pošty, nestačili na Domažlice
Fotbalisté pražské Dukly jako druhý prvoligový tým končí v Poháru České Pošty. V jeho druhém kole prohrála Dukla v Domažlicích 1:3, když v samotném závěru snižoval Marek Hanousek. Dalším soupeřem Domažlic budou Pardubice.
Trenér Dukly Luboš Kozel dal šanci i několika ligovým náhradníkům. Poprvé v sezoně tak od začátku nastoupili brankář Rada, obránci Kluk, Jeřábek a Polom a záložníci Považanec s Hlinkou.
Vedoucí celek ČFL z Domažlic držel s favoritem od začátku krok a nepustil ho do tlaku. Šance Krmenčíka a Považance vychytall brankář Domažlic Švihořík.
Domácím vyšel druhý poločas. Nejdřív penaltu proměnil v 58. minutě Mužík, pak po standardní situaci zvýšil hlavou Braun a dvě minuty před koncem uzavřel skóre Došlý. V nastavení už jen snížil střídající Marek Hanousek.