Aktualizováno: 17. června 2024 13:19

Sport

Přehrát

00:00 / 50:16

Desítka Pavla Horvátha - Horváth před Eurem: Velké očekávání mám od Angličanů. Češi můžou potrápit i papírově lepší týmy

SPORT | RYCHLÉ ZPRÁVY

Karlovy Vary posílí obránce Mamčis

Hokejisty Karlových Varů posílil lotyšský obránce Roberts Mamčics. S vedením Energie podepsal roční smlouvu. Následoval dalšího člena bronzového týmu z loňského mistrovství světa Janise Jakse, jehož příchod z Litvínova oznámil klub minulý týden.

IIHF vyhlásí hokejistu sezony

Roman Červenka a Lukáš Dostál se dostali finálové šestice ankety o nejlepšího světového hráče sezony, kterou vyhlásí Mezinárodní hokejová federace (IIHF) v pondělí. Kandidáty na ocenění jsou i Kevin Fiala, Roman Josi, Erik Karlsson a John Tavares.

Anglie porazila Srbsko

Fotbalisté Anglie ve svém úvodním utkání na mistrovství Evropy v Německu porazili Srbsko 1:0 a po předchozí remíze Slovinska s Dánskem se hned po prvním dnu ujali vedení v tabulce skupiny C.

Plíšková titul nezískala

Tenistka Karolína Plíšková druhý titul na turnaji v Nottinghamu nezískala. Ve finále prohrála na tamní trávě s domácí obhájkyní trofeje Katie Boulterovou za hodinu a 55 minut 6:4, 3:6, 2:6.

Dánsko remizovalo se Slovinskem

Dánští fotbalisté zahájili mistrovství Evropy remízou 1:1 se Slovinskem. Poslední semifinalisty poslal ve Stuttgartu do vedení v 17. minutě záložník Christian Eriksen, v 77. minutě srovnal levý obránce Erik Janža.

Vacek druhý v Belgii

Mathiasi Vackovi těsně unikla první výhra v etapovém závodu v profesionální kariéře. Na závodě Kolem Belgie skončil český cyklista druhý o čtyři sekundy za Norem Sörenem Waerenskjoldem.

Nizozemci porazili Polsko

V prvním zápase skupiny D na fotbalovém mistrovství Evropy zvítězili Nizozemci v Hamburku nad Polskem 2:1.

Další články

Nejčtenější:

Nejčtenější na Facebooku

Nejčtenější na Twitteru