Mistrovství světa v hokeji 2019

MS v hokeji 2019 se koná na Slovensku od 10. do 26. května 2019 v Bratislavě a v Košicích. Turnaje se zúčastní 16 týmů, Češi zahajují hned první den 10. května od 20:15 se Švédskem.

Skupina A

  1. Kanada
  2. USA
  3. Finsko
  4. Německo
  5. Slovensko
  6. Dánsko
  7. Francie
  8. Velká Británie

Skupina B

  1. Švédsko
  2. Rusko
  3. Česko
  4. Švýcarsko
  5. Norsko
  6. Lotyšsko
  7. Rakousko
  8. Itálie

Rozpis zápasů na Mistrovství světa v hokeji 2019
Den Domácí Hosté Aréna Čas
10. května Finsko Kanada Steel Arena, Skupina A 16:15
10. května Rusko Norsko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 16:15
10. května USA Slovensko Steel Arena, Skupina A 20:15
10. května Česko Švédsko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 20:15
11. května Dánsko Francie Steel Arena, Skupina A 12:15
11. května Švýcarsko Itálie Ondrej Nepela Arena, Skupina B 12:15
11. května Německo Velká Británie Steel Arena, Skupina A 16:15
11. května Lotyšsko Rakousko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 16:15
11. května Slovensko Finsko Steel Arena, Skupina A 20:15
11. května Norsko Česko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 20:15
12. května USA Francie Steel Arena, Skupina A 12:15
12. května Rusko Rakousko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 12:15
12. května Dánsko Německo Steel Arena, Skupina A 16:15
12. května Itálie Švédsko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 16:15
12. května Velká Británie Kanada Steel Arena, Skupina A 20:15
12. května Lotyšsko Švýcarsko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 20:15
13. května USA Finsko Steel Arena, Skupina A 16:15
13. května Rusko Česko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 16:15
13. května Slovensko Kanada Steel Arena, Skupina A 20:15
13. května Norsko Švédsko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 20:15
14. května Velká Británie Dánsko Steel Arena, Skupina A 16:15
14. května Itálie Lotyšsko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 16:15
14. května Německo Francie Steel Arena, Skupina A 20:15
14. května Švýcarsko Rakousko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 20:15
15. května USA Velká Británie Steel Arena, Skupina A 16:15
15. května Švýcarsko Norsko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 16:15
15. května Německo Slovensko Steel Arena, Skupina A 20:15
15. května Rusko Itálie Ondrej Nepela Arena, Skupina B 20:15
16. května Kanada Francie Steel Arena, Skupina A 16:15
16. května Švédsko Rakousko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 16:15
16. května Finsko Dánsko Steel Arena, Skupina A 20:15
16. května Česko Lotyšsko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 20:15
17. května Francie Slovensko Steel Arena, Skupina A 16:15
17. května Rakousko Norsko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 16:15
17. května Finsko Velká Británie Steel Arena, Skupina A 20:15
17. května Česko Itálie Ondrej Nepela Arena, Skupina B 20:15
18. května Dánsko USA Steel Arena, Skupina A 12:15
18. května Lotyšsko Rusko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 12:15
18. května Kanada Německo Steel Arena, Skupina A 16:15
18. května Itálie Norsko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 16:15
18. května Velká Británie Slovensko Steel Arena, Skupina A 20:15
18. května Švédsko Švýcarsko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 20:15
19. května Německo USA Steel Arena, Skupina A 16:15
19. května Rakousko Česko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 16:15
19. května Francie Finsko Steel Arena, Skupina A 20:15
19. května Švýcarsko Rusko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 20:15
20. května Francie Velká Británie Steel Arena, Skupina A 16:15
20. května Švédsko Lotyšsko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 16:15
20. května Kanada Dánsko Steel Arena, Skupina A 20:15
20. května Rakousko Itálie Ondrej Nepela Arena, Skupina B 20:15
21. května Finsko Německo Steel Arena, Skupina A 12:15
21. května Česko Švýcarsko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 12:15
21. května Slovensko Dánsko Steel Arena, Skupina A 16:15
21. května Norsko Lotyšsko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 16:15
21. května Kanada USA Steel Arena, Skupina A 20:15
21. května Švédsko Rusko Ondrej Nepela Arena, Skupina B 20:15
23. května QF1 QF1 Steel Arena 16:15
23. května QF2 QF2 Ondrej Nepela Arena 16:15
23. května QF3 QF3 Steel Arena 20:15
23. května QF4 QF4 Ondrej Nepela Arena 20:15
25. května SF1 SF1 Ondrej Nepela Arena 15:15
25. května SF2 SF2 Ondrej Nepela Arena 19:15
26. května L61 L62 Ondrej Nepela Arena 15:45
26. května W61 W62 Ondrej Nepela Arena 20:15